Середа, 17 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиФільм жахів з Жанель Моне "Антебеллум" вийде на VOD у вересні

Фільм жахів з Жанель Моне “Антебеллум” вийде на VOD у вересні

Як повідомляє Entertainment Weekly, фільм жахів “Антебеллум”, з Жанель Моне у головній ролі, вийде на VOD 18 вересня. Дистриб’ютор Lionsgate оголосив про цю новину у Twitter, дещо іронічно назвавши фільм “кінцевою подією великого екрана”. Відповідно до прес-релізу, “Антебеллум”, як і раніше, вийде в кінотеатрах, але тільки на обраних міжнародних ринках.


“Хоча ми розробили “Антебеллум”, щоб його можна було використовувати, як колективний досвід у кінотеатрі, ми в захваті від унікальної можливості, яка у нас є, щоб перейти до іншого типу колективного моменту в нашій культурі”, – йдеться в заяві сценаристів-режисерів Джерарда Буша та Крістофера Ренца. “Зіткнувшись з реаліями системного расизму у нашій країні, які досягли нинішньої точки перегину у 2020 році, ми розуміємо, наскільки важливо показати “Антебеллум” максимально широкій аудиторії, приділяючи при цьому увагу здоров’ю та безпеці. Ми гаряче сподіваємося, що, широко поширюючи наш фільм, як на національному, так і на міжнародному рівні, ми перетворимо перегляд фільмів з дому у справжню подію”.

Жанель Моне грає роль успішної письменниці, яка потрапляє в пастку кошмарної реальності, де таємнича сила переносить її на бавовняні поля часів рабства. У своїй заяві голова Lionsgate Motion Picture Group Джо Дрейк, також, підкреслив важливість фільму для нинішніх розрахунків країни з її расистським минулим та сьогоденням.
У фільмі, також, знімалися Ерік Ланг, Джена Мелоун, Джек Х’юстон, Кирси Клемонс та Тонгайі Чіріса.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments