Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяForbes опублікував список найбільш високооплачуваних акторів

Forbes опублікував список найбільш високооплачуваних акторів

Глобальна пандемія привела до безлічі криз, у тому числі й у сфері кіно. Разом з тим у кінобізнесі, все ще, залишаються актори, які як і раніше заробляють чималі гроші всупереч усім негараздам. Таким щасливчикам присвячено новий список американського видання журналу Forbes.
Найбільше фортуна поки що посміхається Двейну “Скелі” Джонсону. За минулі 12 місяців актор заробив 87,5 мільйонів доларів, причому чверть від цієї суми (приблизно 23 мільйони) він отримав за роль у проєкті Netflix “Червоне повідомлення”. Цьому ж онлайн-сервісу зобов’язаний своїм успіхом і мешканець другого рядка рейтингу Раян Рейнольдс: актор взяв участь у проєкті Netflix від режисера Майкла Бея “Шестеро поза законом” і також з’явиться у “Червоному повідомленні”. Підсумок – 71,5 мільйон доларів на рахунку за минулий рік.

На третьому місці влаштувався актор Марк Волберг. Він, також, може дякувати за свої високі гонорари стрімінгові сервіси: за участь у проєкті “Правосуддя Спенсера”, досить популярної картини на Netflix, йому виписали чималий гонорар. За рік Волберг заробив 58 мільйонів доларів. Також, за рахунок онлайну, на четвертій сходинці знаходиться Бен Аффлек: його фільм для Netflix “Останнє, чого він хотів” користувачам сервісу та критикам не дуже сподобався, але на гонорар актора це ніяк не вплинуло. За рік він заробив 55 мільйонів доларів. 54 мільйони отримав за 12 місяців і Він Дізель – актор міг би похвалитися куди більшими зборами, якби на екрани вийшла дев’ята частина франшизи “Форсаж” з його участю. Але через пандемію цього не сталося, і Дізелю довелося “задовольнятися” продюсерськими дивідендами за анімаційний серіал для Netflix “Форсаж: Шпигунські перегони”.

Решта акторів, які потрапили у топ-10 – це зірка Боллівуда Акшай Кумар (48,5 мільйонів доларів), творець популярного мюзиклу “Гамільтон” Лін-Мануель Міранда (45,5 мільйонів доларів), Вілл Сміт (44,5 мільйона доларів), Адам Сендлер (41 мільйон доларів) та Джекі Чан (40 мільйонів доларів). При цьому примітно, що Акшай Кумар отримав більшу частину своїх доходів зовсім не з кіно, а від реклами.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments