Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівГайтана поділилася своїм рецептом схуднення: як легко скинути 5 кг за тиждень

Гайтана поділилася своїм рецептом схуднення: як легко скинути 5 кг за тиждень

Співачка Гайтана розповіла, як швидко приводить себе у форму перед концертами. Які вправи допомагають скинути зайві кілограми, а також який раціон для схуднення вибрала Гайтана – про це вона розповіла своїм підписникам в Instagram. Зірка запевняє, що скинути, як мінімум 5 кілограмів всього за тиждень – легко!
“Вічна тема про схуднення. Коли мені потрібно терміново схуднути перед зйомками: 1. Бігова доріжка кожен день по 45 хв. 2. Вправи для преса (3 підходи по 50 разів) 3. Віджимання (3 підходи по 30 разів) 4. Випади (3 підходи по 30 разів) 5. Меню: гречка, овочі, риба, курка. Виключаю: солодощі, борошняне, жирне. За тиждень (- 5 кг) – легко”.

View this post on Instagram

Вечная тема про похудение ? Я в этом разбираюсь ?? Когда мне нужно срочно похудеть перед съёмками: 1. Беговая дорожка @interatletika каждый день по 45 мин. ? 2. Упражнения для пресса ( 3 подхода по 50 раз) 3. Отжимания (3 подхода по 30раз) 4. Выпады (3 подхода по 30раз) 5. Меню : гречка, овощи, рыба, курица Исключаю : сладости, мучное, жирное ? За неделю (- 5 кг )- легко ? Поехали ??? Поделитесь вашими рецептами похудения ? #гайтана #interatletika

A post shared by GAITANA (@gaitanamusic) on


У коментарях прихильники відзначили, що співачка виглядає просто чудово. І додали, що в даній рекомендації Гайтани немає одного дуже важливого пункту – “сили волі”. Адже це саме те, чого не вистачає людям в досягненні своїх цілей.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments