Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівГайтана розповіла, як тікала від токсичних відносин

Гайтана розповіла, як тікала від токсичних відносин

Гайтана звернулася до підписників, чиє життя отруюють чоловіки. Знаменитість закликає полюбити себе та піти з таких відносин. У своєму мікроблозі співачка написала пост на тему «Життя без насильства», де розповіла про власний досвід стосунків з чоловіком-абьюзером.
Виконавиця згадала, як їй довелося найняти охоронця, бо самостійно впоратися з колишнім коханим їй не вдавалося. Молодий чоловік ходив за нею по п’ятах та погрожував.
“Одного разу я найняла охоронця. Це був вимушений крок. Мені погрожував колишній. Після чергового скандалу я викликала міліцію коли він спав та зібравши речі, назавжди зникла з його життя”, – почала свою розповідь знаменитість.

View this post on Instagram

Однажды я наняла телохранителя… Это был вынужденный шаг. Мне угрожал бывший. После очередного скандала я вызвала милицию когда он спал и собрав вещи, навсегда исчезла из его жизни… Он долго преследовал меня и старался подловить когда я возвращалась домой. Звонил каждые 5 минут, кричал в трубку, что любит, не может без меня жить и если я не вернусь, обещал покончить с собой… Это были токсичные отношения, которые убивали меня. Я совершала ошибку каждый раз когда терпела и прощала физическое насилие. Мне понадобились годы, чтобы перестать видеть страшные сны, бояться и снова поверить в себя. Если вас унижают – уходите! Начните новую жизнь! Вы достойны самого лучшего!?? #жизньбезнасилия #гайтана #правдажизни ? @_homewings_ ? @vozianov.design ? @maryna_komarytskaja

A post shared by GAITANA (@gaitanamusic) on


Артиста визнається, що довго не могла відновитися після такого любовного досвіду, їй снилися жахи та вона боялася вступати у нові відносини.
“Він довго переслідував мене та намагався підловити, коли я поверталася додому. Дзвонив кожні 5 хвилин, кричав у трубку, що любить, не може без мене жити та якщо я не повернуся, обіцяв накласти на себе руки. Це були токсичні відносини, які вбивали мене. Я робила помилку кожен раз коли терпіла та прощала фізичне насильство. Мені знадобилися роки, щоб перестати бачити страшні сни, боятися та знову повірити у себе”, – відверто Гайтана.
Зірка впевнена, що кожна поважаюча себе жінка повинна відмовитися від таких відносин та почати нове щасливе життя: “Якщо вас принижують – йдіть! Почніть нове життя! Ви гідні найкращого!”

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments