Середа, 17 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиГаррі Стайлс та Лілі Джеймс зіграють в екранізації відомого роману

Гаррі Стайлс та Лілі Джеймс зіграють в екранізації відомого роману

Як повідомляє авторитетне видання Deadline, Гаррі Стайлс та Лілі Джеймс ведуть переговори про те, щоб виконати головні ролі у майбутньому фільмі «Мій поліцейський» за мотивами однойменного роману Бетана Робертса. Книга була опублікована у 2012 році та присвячена темі гомосексуальної любові. Джерело повідомляє:
«Дії фільму розгортатимуться у кінці 1990-х, коли прибуття похилого інваліда Патрика у будинок до Меріон та Тома розбурхують подій, що мали місце за сорок років до цього: річ у тому, що у минулому Тома та Патріка пов’язували пристрасні любовні почуття, але вони не могли бути разом через те, що гомосексуальність тоді була незаконною».
Очевидно, Джеймс зіграє молоду версію Меріон. Що до Стайлса, то до кінця не ясно, яка саме роль уготована йому – це може бути і Патрік, і Том. Очікується, що зйомки фільму стартують влітку 2021 року. Виробництвом займеться Amazon Studios спільно з Грегом Берланті та його чоловіком Роббі Роджерсом з Berlanti Productions. Режисером картини стане Майкл Грандадж, тоді, як за адаптований сценарій візьметься номінант на «Оскар» Рон Нісуонер.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments