Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиГейлі Бібер зізналась, чому наважилась в юному віці вийти заміж за Джастіна

Гейлі Бібер зізналась, чому наважилась в юному віці вийти заміж за Джастіна

Знаменита американська модель Гейлі Бібер вийшла заміж за канадського співака Джастіна Бібера, коли парі було по 21 і 24 роки. Таємне весілля стало шоком для фанів, однак модель вважає, що вона мала достатньо досвіду.
Джастін та Гейлі Бібери зіграли таємне весілля близько вересня 2018 року. Тоді світовим зіркам було по 21 та 24 роки відповідно. Незважаючи на доволі юний вік, пара не боялась об’єднати свої життя. Американська модель розповіла, що коли вони почали зустрічатися, то вже знали, чого хочуть. Гейлі Бібер переконана, що в неї зі співаком було достатньо досвіду, щоб одружуватися.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)


“Ми багато чого побачили для свого віку. Ми обидва прожили досить життя, щоб знати, чого хочемо” – зізналась модель.
Втім, зірка поділилась, що таке рішення закоханих мало й негативні наслідки. Зокрема, в бік Гейлі Бібер полилась величезна кількість критики та хейту. Багато хто звинувачував знаменитість в тому, що вона виходить заміж задля грошей та популярності.
Стосунки у подружжя зараз на висоті. Однак вони відвідують сімейного психотерапевта, щоб підтримувати розвиток почуттів. “Я дійсно так його люблю. Я бачу з ним вічність”, – зворушливо поділилась Гейлі Бібер.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments