П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиГенрі Кавілл зіграє Супермена ще в трьох фільмах DC

Генрі Кавілл зіграє Супермена ще в трьох фільмах DC

Майбутнє Генрі Кавілла в ролі Супермена вже довгий час викликає суперечки. Хоч актор дуже відданий цьому персонажу, його гра в «Лізі справедливості» викликала цілу хвилю критики, і після цього Warner Bros., здавалося б, втратила до персонажа інтерес. Але все змінилося, коли режисерська версія фільму Зака ​​Снайдера отримала зелене світло.
Як стверджують інсайдери, тепер Генрі чекає масштабне майбутнє у розширеному кіновсесвіту DC. З чуток, актор вже підписав новий контракт, який дозволить йому повторити роль Супермена у майбутніх фільмах, причому передбачається, що у трьох стрічках актор виявиться в центрі сюжету та ще в декількох з’явиться епізодично.
Виходить, всього Генрі Кавіллу належить знятися мінімум в 5-6 фільмах DC, причому поки зовсім незрозуміло, якими вони будуть. Це можуть бути, як сольні стрічки, так і ролі в фільмах, за сюжетом яких без появи Супермена не обійтися, – наприклад, «Чорному Адамі» або «Шазаме!». Насправді новина про контракт відкрила величезні можливості для всесвіту DC, адже Супермен спочатку був одним з її ключових героїв, а значить, його присутність може стати в пригоді в багатьох проєктах.
На цей час, найближчим фільмом всесвіту залишається «Чудо-жінка: 1984», яка стартує у кінотеатрах вже 1 жовтня.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments