Субота, 13 Серпня, 2022
HomeЄвробаченняГурт Go_A офіційно представив пісню, з якою поїде на "Євробачення-2021"

Гурт Go_A офіційно представив пісню, з якою поїде на “Євробачення-2021”

З-поміж трьох можливих композицій обрали трек “Шум”.
Гурт Go_A не став тягнути аж до березня, як це було оголошено днями, та вже сьогодні розсекретив композицію, з якою підкорюватиме “Євробачення-2021”. Так, з-поміж трьох представлених на розсуд професійного журі пісень була обрана одна під назвою “Шум”. Цю інформацію Go_A офіційно підтвердили на сторінці в Instagram.
“Коли ми обирали три пісні на розгляд журі, то подумали, що не можемо не включити до списку “Шум”. Адже багато хто з вас просив відправити її на “Євробачення”. Ми подумали, що це буде своєрідний прояв уваги до людей, яким ця пісня припала до душі” – йдеться у повідомленні.

В основу пісні покладено однойменну обрядову гру-веснянку. Пісня “Шум” в інтерпретації гурту Go_A – це сучасне переосмислення архаїчної гри з елементами давнього магічного обрядодійства. Учасники Go_A пообіцяли на початку березня представити “Шум” в оновленому варіанті. І саме з такою версією колектив поїде до Роттердама представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі.
Зазначимо, що конкурсну пісню для “Євробачення-2021” відбирали Джамала, Євген Філатов, Руслан Квінта, а також Ярослав Лодигін і Дмитро Хоркін. Обиралася пісня за такими критеріями: оригінальність ідеї, композиція і драматургічна якість, актуальність теми, потенціал для шоу.
Нагадаємо, що гурт Go_A став переможцем на Національному відборі-2020. Через скасування пісенного конкурсу 2020 року, вони представлятимуть Україну на “Євробаченні-2021” з новою піснею, як це було оголошено у березні 2020 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments