П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяХ'ю Джекман «підсмажив» Раяна Рейнольдса

Х’ю Джекман «підсмажив» Раяна Рейнольдса

Як повідомляє E!Online, дізнавшись про номінацію на премію Emmys 2020 року, 51-річний Х’ю Джекман зателефонував до E! на популярне денне ток-шоу. Актор, який був номінований за свою роботу над фільмом від HBO «Бездоганний».
«Це хороший спосіб прокинутися! Я відчуваю себе дійсно добре», – сказав Х’ю. «Я в захваті від того, що фільм був номінований».
Коли двоє австралійців продовжили розмову про Emmys 2020, ведучий запитав, чи поздоровляли Х’ю хто-небудь з друзів, особливо Раян Рейнольдс. Читачі знають, що у двох зірок вже давно є вигадана ворожнеча.

Таким чином, не дивно, що Х’ю знайшов спосіб «підсмажити» Раяна у своїй реакції на висування на Emmys 2020. О, і він втягнув у це дружину Раяна Блейк Лайвлі!
«Безліч текстів від всіх, кого я знаю, нічого від Раяна», – сказав Джекман. «Але, Блейк, почекай, я зараз просто зачитаю. Він спустошений. Він каже, що не встає з ліжка три дні. Це найбільший подарунок, який ти мені коли-небудь дарував». Він продовжив: «Я не знаю! Це все, що я отримав від Блейк».
А коли ворожнеча скінчиться? Х’ю сказав, що він «відкритий» для вибачень.
Через триваючу пандемію коронавіруса, ймовірно, Emmys 2020 буде віртуальною. Але це не завадить Х’ю офіційно одягнутися для цього заходу – лише «до пояса». Цілком серйозно Х’ю зазначив, що його номінація – просто «чиста глазур на торті», оскільки зйомки «Бездоганного» були «відмінним досвідом».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments