Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиХайді Клум подала в суд на колишнього чоловіка, щоб відвезти дітей до...

Хайді Клум подала в суд на колишнього чоловіка, щоб відвезти дітей до Німеччини

47-річна Хайді Клум та 57-річний співак Сіл, разом виховують чотирьох дітей: 14-річного Генрі, 13-річного Йохана, 10-річну Лу та 16-річну Хелен, яку Сіл удочерив.
Як повідомляє ET, зараз моделі потрібно виїхати на зйомки до Німеччини, і вона хоче взяти дітей з собою. Але Сіл виступає проти, тому що переживає через пандемію. Хайді довелося звернутися до суду. У заяві Клум стверджує, що колишній чоловік не хоче, щоб їхні діти подорожували до Європи, тому що він стурбований їхньою безпекою під час пандемії коронавірусу.
“Я добре обізнана про всі необхідні заходи безпеки, пов’язаних з вірусом COVID-19, і ніколи не піддавала б наших дітей ризику – я вжила усі заходи безпеки для Німеччини”, – каже Хайді.
Вона зазначила, що ділить опіку над дітьми з Сілом, але діти живуть з нею та досить рідко бачаться з батьком. Але Клум готова переглянути угоду про опіку, якщо співак дозволить дітям з’їздити з мамою у Німеччину, та дозволить йому забрати дітей на Різдво у цьому році.
“До того ж Сіл має британський паспорт та зможе відвідувати дітей у Німеччині, якщо захоче. Я намагалася домовитися з ним безпосередньо, але безрезультатно”, – підсумувала Клум та зазначила, що вона «у розпачі», а діти, за її словами, не хочуть залишатися у Лос-Анджелесі.
Хайді та Сіл були одружені з 2005 по 2014 рік. Тепер модель одружена з німецьким музикантом Біллом Кауліцом. Говорячи про відносини з Сілом, Клум відзначала в інтерв’ю, що «все не так добре», але вони продовжують збиратися разом заради родини.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments