Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяХайді Клум та Сіл дійшли згоди з приводу від'їзду їх дітей до...

Хайді Клум та Сіл дійшли згоди з приводу від’їзду їх дітей до Німеччини

Супермоделі Хайді Клум все ж вдалося вмовити свого колишнього чоловіка Сіла відпустити її разом з їх чотирма спільними дітьми у Німеччину. Нагадаємо, що про бажання Хайді на час зупинитися у цій країні стало відомо наприкінці минулого тижня, а продиктовано воно було зобов’язаннями за контрактом, згідно з яким Клум зобов’язана бути присутньою в Європі під час зйомок нового сезону шоу Germany’s Next Top Model. Спочатку колишній чоловік не хотів відпускати 16-річну Лені, 14-річного Генрі, 13-річного Йохана та 10-річну Лу з матір’ю, висловлюючи своє занепокоєння за здоров’я дітей через пандемію коронавірусу та навіть заявляв, що Хайді таким чином має намір відібрати у нього дітей. Однак тепер, здається, конфлікт забутий.

Згідно з повідомленнями видання People, пара досягла спільної згоди з питання переїзду дітей Хайді та Сіла. Вони зможуть поїхати з матір’ю до Німеччини на час її роботи у цій країні. Особливі умови цієї угоди: перед від’їздом у їх батька буде куди більший вибір часу на спільне проведення часу з дітьми, ніж раніше. Також Сіл, у якого є британський паспорт, буде вільний відвідувати їх в Європі, коли йому захочеться “про що вони самі у майбутньому домовляться та будуть разом обговорювати та складати плани цих візитів”. В угоді пари, також, прописаний пункт про те, як буде поводитися Хайді, якщо кількість заражених коронавірусом збільшиться, а кордон між США та рештою світу буде закритий – адже саме це питання цікавило Сіла найбільше. Відповідно до угоди, модель повинна буде “негайно вжити заходів у спробі повернутися додому з дітьми якомога швидше до закриття кордонів”. Сама поїздка до Німеччини відбудеться у жовтні, коли в країні з куди більш м’якими умовами зйомок в умовах пандемії, почнуться зйомки Germany’s Next Top Model.
Нагадаємо, модель Хайді Клум та відомий британський співак Сіл одружилися у 2005 році, а остаточно завершили шлюборозлучний процес у жовтні 2014 року. Зараз модель щаслива у стосунках з музикантом Біллом Кауліцом, за якого вийшла заміж у лютому 2019 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments