Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяХлоя Кардаш'ян та Трістан Томпсон шукають новий будинок, щоб «почати все заново»

Хлоя Кардаш’ян та Трістан Томпсон шукають новий будинок, щоб «почати все заново»

36-річна Хлоя Кардаш’ян та 29-річний баскетболіст Трістан Томпсон знову разом. Джерело повідомило People, що пара нещодавно шукала нерухомість у Лос-Анджелесі.
«Не дивлячись на те, що Хлоя намагається зберегти їх відносини більш конфіденційними, вона дуже любить Трістана. І вона неймовірно щаслива», – говорить джерело, додаючи, що вони хочуть «почати все заново».
Минулого місяця Томпсон виставив на продаж свій будинок у Лос-Анджелесі за 8,5 мільйонів доларів. Хлоя продала свій будинок у Калабасасі за 18,95 мільйона доларів.
«За останні кілька місяців Трістан показав Хлої, що він змінився. Він чудовий батько та партнер. Хлоя завжди сподівалася, що Трістан повернеться. Для неї було дуже важливо зберегти родину заради Тру», – додає джерело.

Минулого року, Хлоя Кардаш’ян та Трістан Томпсон оголосили про розставання після того, як з’явилася новина про те, що у нього були стосунки з Джордін Вудс. Томпсон, також, зрадив Кардаш’ян у 2018 році, коли вона була вагітна їх донькою Тру.
Хлоя Кардаш’ян раніше розповідала про те, як спільне проведення часу допомогло парі зміцнити відносини.
«Так багато людей не розуміють цього, але я ставлю нашу дитину на перше місце. Нам з Трістаном потрібен був час, і мені потрібен був час, щоб зрозуміти свої емоції. Але тепер Трістан один з моїх кращих друзів. Це відбулося через карантин. Я дуже вдячна за цю підтримку та додаткову допомогу», – сказала Хлоя.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments