Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноСеріали«Ходячі мерці»: Ніган може отримати власний спін-офф

«Ходячі мерці»: Ніган може отримати власний спін-офф

Вже протягом багатьох років, ходять розмови про те, що Джеффрі Дін Морган стане зіркою чергового спін-офф “Ходячих мерців”, який буде присвячений Нігану. Сам актор неодноразово зізнавався у тому, що був би радий такому розвитку подій, але офіційного анонсу на цей рахунок так до сих пір і не послідувало. Протягом останньої пари сезонів флагманського серіалу образ Нігана зазнав істотних змін – з пропащого лиходія він перетворився на антигероя, котрий вселяє симпатію. Така трансформація дійсно могла б стати підмогою для потенційного спін-оффу.
Згідно з порталом We Got This Covered, телеканал AMC вже почав розробку міні-серіалу на чолі з Ніганом. За даними джерела, нове шоу розповість про те, як екс-лідер Рятівників відправиться у подальший шлях один, відокремившись від решти групи. Втім, ніякої інформації про сюжет спін-оффа поки немає.
На цей час, відомості про міні-серіалі про Нігана – лише слух, але можливо, що в його основу ляже комікс “Життя Нігана”, написаний творцем “Ходячих мерців” Робертом Кіркманом. Дії цього коміксу розгортаються після того, як Ніган був відправлений у вигнання Ріком Граймсом. Цей момент існує тільки на сторінках коміксу, тому що в екранізації він не відображений.
Нагадаємо, що фінальний епізод десятого сезону “Ходячих мерців” вийде в ефір 4 жовтня. У той же день відбудеться прем’єра спін-офф “Ходячі мерці: Світ за межами”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments