П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяХоллі Беррі продовжує натякати на нового коханого за допомогою фото

Холлі Беррі продовжує натякати на нового коханого за допомогою фото

Холлі Беррі відсвяткувала свій 54-й день народження у компанії таємничого супутника, ноги якого вона вже вдруге показує своїм підписникам. Акторка опублікувала фотографію, на якій показала свої ноги та ноги коханого.
Вона написала: “Прокинулися у Вегасі! Дякую вам за гарні привітання, мої друзі та шанувальники. Ви допомогли мені зробити день народження абсолютно особливим”.


Якщо таємничий чоловік дійсно новий кавалер Холлі, то це перший раз, коли акторка зав’язала відносини після її короткого роману з музикантом Alex da Kid у 2017 році.
А до цього Беррі розлучилася з французьким актором Олів’є Мартінесом, від якого у неї є шестирічний син Масео. Беррі також виховує 12-річну доньку Налу, батьком якої є манекенник Габріель Обрі.

У квітні Беррі дала інтерв’ю, в якому розповіла про свою самотність та зазначила, що не боїться залишитися одна.
“Я завжди прагнула відносин. Але зараз я вирішила, що приділю час собі. Я вже не відчуваю такої потреби у стосунках. Ті, з ким я була – хороші люди, але мені потрібна «моя» людина. В крайньому випадку залишуся одна з дітьми та буду жити як жила”, – сказала Холлі Беррі.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments