Середа, 29 Листопада, 2023

Джоан Роулінг відмовилася від престижної нагороди після звинувачень у трансфобії

З червня цього року триває цькування письменниці Джоан Роулінг, що почалося після того, як та опублікувала пост зі словами, що пам’ятає, як раніше «люди з менструацією» називалися просто «жінками». Тепер із засудженням Роулінг виступила Керрі Кеннеді, донька Роберта Кеннеді та глава Центру по захисту прав людини імені Роберта Кеннеді. Минулого року Центр нагородив письменницю премією Ripple of Hope. А у цьому році директор Центру вже шкодує про вручену нагороду:
«Я розмовляла з Джоан Роулінг, щоб висловити їй своє глибоке розчарування тим, що вона використовує свій талант для приниження трансгендерних та небінарних людей, підриву авторитету та цілісності всієї трансгендерної спільноти. Тих, хто страждає від насильства, дискримінації, відчуження і, як наслідок, відрізняється високим рівнем самогубств та психічних розладів. Позиція Роулінг полягає у тому, що стать, з якою людина народжується, є основним фактором для визначення її статі. Я категорично відкидаю цю позицію. Вона йде всупереч з основоположними переконаннями та цінностями нашого Центру».

Але Джоан Роулінг у черговий раз відмовилася каятися та вибачатися і заявила:
«Існує конфлікт між нинішнім рухом за права трансгендерів та правами жінок. Зі мною спілкувалися багато лікарів, вчені, вчителі, соціальні працівники. Всі вони висловлюють серйозну заклопотаність впливом гендерних теорій на підлітків та жінок. Але ніхто з них не ненавидить трансгендерів. Я засмучена позицією Центру Роберта Кеннеді. Для мене можливість слідувати велінням совісті важливіше будь-якої премії».

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles