Середа, 27 Вересня, 2023

Кайрі Ірвінг відкриває фонд в 1,5 мільйона доларів для гравців WNBA

Для гравців WNBA, які відмовилися від участі в сезоні через побоювання COVID-19, Кайрі Ірвінг хоче надати їм страховку.
Гравець «Brooklyn Nets» оголосив про запуск своєї ініціативи KAI по розширенню прав і можливостей, яка надасть фінансову підтримку активним гравцям WNBA, які проводять сезон поза сезоном по «особистим, професійним, медичним і / або пов’язаним з безпекою причин». Ірвінг не бере участь в НБА, оскільки він продовжує відновлюватися після операції на плечі.
«Незалежно від того, чи вирішив чоловік боротися за соціальну справедливість, грати в баскетбол, зосередитися на фізичному або психічному здоров’ї або просто зв’язуватися зі своїми сім’ями, ця ініціатива, як ми сподіваємося, може підтримати їх пріоритети та рішення», – сказав Ірвінг у своїй заяві.

За даними Associated Press, Ірвінг виступив з цією ідеєю після спілкування з гравцями WNBA, які розповіли йому про все, що їм потрібно враховувати при прийнятті рішення грати або відмовитися під час пандемії.
Ініціатива в розмірі 1,5 мільйона доларів повністю фінансується Ірвінгом і може надати істотну допомогу гравцям WNBA, які, як правило, отримують по 200 тисяч доларів за сезон. Дванадцять гравців, відмовилися від сезону WNBA.
Ця ініціатива має чотири загальних вимоги до всіх заявників: вони повинні бути активними гравцями WNBA, які офіційно відмовилися від участі в сезоні, вони повинні ділитися розумінням причини своєї відмови, вони не можуть отримувати будь-яку підтримку від будь-якої іншої організації, і будь-яка відмова від медичної допомоги, яка пов’язана з COVID-19.
Ініціатива розширення прав і можливостей KAI також надасть всім гравцям WNBA доступ до комплексної програми фінансової грамотності.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles