Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівХристина Решетник показала фігуру після третіх пологів: фото

Христина Решетник показала фігуру після третіх пологів: фото

Дружина українського телеведучого Григорія Решетника Христина оприлюднила нове фото. Журналістка похизувалась бездоганною фігурою після третіх пологів.
Близько 3 місяців тому відомий український шоумен Григорій Решетник став багатодітним батьком – у нього народився третій син. Дружина телеведучого Христина Решетник показала, як виглядає після пологів.
Фігура Христини Решетник після пологів
Дружина шоумена позувала перед дзеркалом у роздягальні спортзалу. Незважаючи на зайнятість, Христина Решетник вміє знаходити час для самої себе і займатися спортом. Вона постала перед камерою в обтислих лосинах та спортивному топі. Зіркова матуся показала, що має плаский живіт та надзвичайно струнке тіло.
Волосся Христина випрямила та розпустила, а шию прикрасила тонкими ланцюжками. На руці журналістки був фітнес-браслет. Вона позувала без макіяжу, продемонструвавши натуральну вроду.

“Пообіцяла собі до весни повернутися в спорт і таки зробила це. Пишаюсь собою, бо між плаванням дітей у мене було 40 хвилин вільного часу, які хотілось провести по-іншому, але лінь свою таки поборола. Бо після 3 місяців, після 3 пологів, тіло просто вимагає повернення до попередньої форми”, – розповіла Христина Решетник під фото.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments