Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиХьюго Вівінг розповів, чому агент Сміт не з'явиться у «Матриці 4»

Хьюго Вівінг розповів, чому агент Сміт не з’явиться у «Матриці 4»

Новина про запуск у виробництво «Матриці 4» здивувала багатьох фанатів цієї захоплюючої франшизи, але сюрпризом став той факт, що у новому фільмі до своїх ролей повернуться Кіану Рівз (Нео) та Керрі Енн-Мосс (Трініті). Очевидно, Лана Вачовскі придумала щось дуже хитромудре, щоб пояснити повернення цих персонажів після подій «Матриці: Революція». В той самий час, ще один найважливіший герой був залишений за бортом нового проєкту – мова про агента Сміта у виконанні Хьюго Вівінга. Коментуючи цю ситуацію, актор в інтерв’ю ComingSoon розповів:
«Я думав, що ми зможемо відзняти мої сцени у травні, червні або липні; ми домовлялися про гроші та інші деталі – словом, переговори велися. Ми вже багато у чому визначилися з моїм знімальним графіком, і все складалося добре, але потім Лана вирішила, що це все не спрацює. Слідом за цим вона звернула переговори. Ось такий от поворот. По суті, Лана порахувала, що моя зайнятість у Королівському національному театрі не вписується у ті дати, які вона мені відводила».
Як бачимо, прибрати агента Сміта з «Матриці 4» було продиктовано зовсім не сценарними задумами, а накладками у робочому графіку. Про сюжет нового фільму поки нічого не відомо, але швидше за все глядачів чекає знайомство з якимось новим лиходієм – ходять чутки, що його зіграє Ніл Патрік Харріс.
У прокат «Матриця 4» повинна вийти 1 квітня 2022 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments