П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяІдріс Ельба каже, що буде кіноверсія його хітового телесеріалу "Лютер"

Ідріс Ельба каже, що буде кіноверсія його хітового телесеріалу “Лютер”

Виступаючи перед пресою в п’ятницю, після отримання однією з найвищих нагород BAFTA, спеціальної премії BAFTA на церемонії Virgin Media BAFTA Television Awards, Ельба сказав: “Я стверджував, що хотів би, щоб це дійшло до фільму, та саме туди ми прямуємо – до фільму. І я з нетерпінням чекаю, коли це станеться”.
Починаючи з 2010 року, серіал “Лютер”, створений Нілом Кроссом, завершив п’ять сезонів на BBC. У ньому Ельба виступає в ролі головного детектива. Ідріс Ельба отримав два “Золотих глобуси” та премію Королівського телевізійного товариства за кращу чоловічу роль.

Ельба сказав Variety, що він хотів би більше керувати та писати. Для тих, хто турбується, що Ідріс може зосередитися на продюсуванні, а не на акторській грі, він додав: “Я люблю акторську гру – і я хотів би одного разу виграти BAFTA, як актор.”
На питання про те, як просувати нові таланти, Ідріс Ельба відповів: “У нас у всіх є борг – кожен повинен вчити одного та давати можливість іншим. Мене б тут не було, якби хтось думав, що у мене немає таланту”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments