Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeКіноФільми«Індіана Джонс 5» знову затримується через проблеми зі сценарієм

«Індіана Джонс 5» знову затримується через проблеми зі сценарієм

П’ята частина «Індіани Джонса» знаходиться в розробці вже кілька років, але до початку зйомок справа поки так і не дійшла. Спочатку за режисуру фільму взявся Стівен Спілберг, проте в цьому році стало відомо, що він покинув проєкт, через творчі розбіжності. Слідом за Спілбергом пішов і сценарист Девід Кепп. Днями Кепп дав інтерв’ю порталу Den of Geek, розкривши причини, за якими виробництво «Індіани Джонса 5» раз у раз відкладаються:
«Ми зі Стівеном випробували пару різних версій. У кожній з них було щось хороше, але разом з тим там були й невдалі задумки. Таке трапляється. Але було дуже важко домогтися єдності, зібравши всі елементи воєдино – маю на увазі Стівена, Харрісона [Форда], сценарій та Disney. В результаті у нас не вийшло. Коли ж після відходу Стівена режисером був призначений Джеймс Менголд, це стало переломним моментом. Мені теж потрібно було відступити, адже я розумів, що новий режисер навряд чи захоче мати справу зі сценаристом свого попередника. У нас з Джеймсом відбулася дружня бесіда, яка переконала мене, що він в будь-якому випадку хоче рухатися далі. Думаю, все сталося дуже ввічливо».
На цей момент, прем’єра «Індіани Джонса 5» намічена на 28 липня 2022 року, але не виключено, що реліз буде знову перенесено.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments