Понеділок, 15 Серпня, 2022
HomeУкраїнськаJerry Heil презентувала новий альбом #Особисте

Jerry Heil презентувала новий альбом #Особисте


Українська співачка Jerry Heil презентувала новий мініальбом #Особисте. Він складається з 6 треків, які об’єднані інтимною та ліричною тематикою.
У п’ятницю, 9 квітня, артистка потішила шанувальників весняною прем’єрою. В надзвичайно особистих піснях звучання Jerry Heil залишилося незмінним – трендова попмузика, яка ґрунтується на хуках та цікавих аранжувальних знахідках.
Кожна композиція цього альбому основана на історіях з власного досвіду. Епатажна виконавиця активно експериментує з інтимною лірикою та по-новому відкривається перед прихильниками.

Місцями пророча пісня, написана декілька років тому, як і всі в цьому альбомі. Проте ця — одна з найдавніших композицій Jerry Heil, написаних ще в час, коли співачка співпрацювала з лейблом VIDLIK. Вона про інтимні почуття, про душевний конект.
Писалася потоком: перший куплет і приспів виконавиця написала в шумному метро, де навіть думок не чути. Другий же куплет написався після того, як вона прожила сценарій першого, ніби дійсно напророчила. Другий куплет став висновком історії. І чомусь англійською.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments