Субота, 13 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівJerry Heil розсекретила, скільки зірки платять їй за пісні

Jerry Heil розсекретила, скільки зірки платять їй за пісні

Українська співачка та блогерка Jerry Heil є авторкою пісень для багатьох артистів. В інтерв’ю дівчина зізналась, що знаменитості у середньому платять їй за треки кілька тисяч доларів.
Відома українська співачка та блогерка Jerry Heil (справжнє ім’я – Яна Шемаєва) стала відомою як авторка пісень ще до того, як сама стала артисткою. Чимало зірок купувало й досі купує пісні у співачки.
Зірка не стала лукавити чи соромитися вартості пісень, тому відверто назвала, скільки приблизно коштує її трек.
“В середньому я оцінюю свої пісні в районі декількох тисяч доларів”, – зізналась Jerry Heil.


Ведуча Катя Осадча також запитала, чи не стає для Яни важким вибором – віддати пісню замовнику, чи залишити її собі та презентувати шанувальникам. Однак блогерка наголосила, що вона відчуває, для кого буде наступна пісня. “У цьому випадку я сурогатна мама, тому що я знаю заздалегідь для кого я виношую цю пісню”, – зазначила Яна.
Так Jerry Heil написала пісню для Тіни Кароль. Та зірка зізналась, що трохи соромиться показати співачці композицію.


Зазначимо, артистка продала пісні й Володимирові Дантесу, який нещодавно випустив альбом. 4 композиції з платівки належать саме Jerry Heil. Яна зізналась, що чоловік Дорофеєвої навіть постійно переплачує за пісні, через що вона почувається незручно.
Додамо, одною з відомих авторок пісень є також реперка Alyona Alyona. Вона написала декілька треків для Монатіка, Тіни Кароль та Alekseev. Артистка зізналася, що також за одну пісню отримує декілька тисяч доларів.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments