Середа, 17 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юJerry Heil відверто висловилася про участь в шоу "Холостяк"

Jerry Heil відверто висловилася про участь в шоу “Холостяк”

Популярна українська співачка Jerry Heil зізналася, що для участі в шоу “Холостяк” вона занадто екстравагантна. Дівчина зазначила, що романтичних висловлювань, які зазвичай є на проєкті серед дівчат, від неї доведеться довго чекати.
акож дівчина прокоментувала ймовірну участь в проєкті “Холостячка”. Такий допис неабияк зацікавив 174-тисячну аудиторію її підписників.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ?YouTube & TikTok: JERRY HEIL (@thejerryheil)


Дівчина зазначила, що для такого шоу вона занадто екстравагантна. Jerry Heil нестандартно одягається, її пісні мають оригінальні рими.
“З пофігістичним ставленням до життя, слізних коментарів, наприклад: “Чому не я стала улюбленицею пана султана?”, від мене доведеться довго чекати”, – написала в дописі Jerry Heil. Виконавиця висловилася й про участь в “Холостячці”. Jerry Heil наголосила, що таке шоу було б лише для того, щоб потішити країну.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ?YouTube & TikTok: JERRY HEIL (@thejerryheil)


“Це була б перша незаймана холостячка-сироїдка, яка молиться перед їжею та відмовляється від побачень, бо в неї релізи. А уявляєте, якби я вкінці ще заміж вийшла?”, – поділилася думками Jerry Heil.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments