Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівКайлі Міноуг знайшла свого «ідеального чоловіка»

Кайлі Міноуг знайшла свого «ідеального чоловіка»

52-річна Кайлі Міноуг два роки щаслива у стосунках з арт-директором глянцевого журналу. Співачка зізналася, що 46-річний Пол Соломонс піклується про неї, як ніхто інший.
Міноуг познайомилася з чоловіком в компанії спільних друзів на початку 2018 року. У цей момент Кайлі страждала від нервових зривів після розірвання заручин з британським актором Джошуа Зассе. Напередодні весілля бойфренд зрадив Кайлі з партнеркою по фільму.
Співачка почала зустрічатися з Полом Соломонсом в один з найскладніших періодів свого життя. Пол, за словами Кайлі, не тільки допоміг швидше оговтатися після розриву, а й буквально врятував її під час хвороби.
У перші дні побачень у співачки почалися проблеми зі здоров’ям. Міноуг застудилася та дуже переживала через те, що довелося скасувати кілька концертів.

«Йому доводилося рятувати мене кілька разів за час турне. Він підтримував мене, як ніхто інший. Пол дбав про моїх шанувальників, про моє життя, але в основному – про мене. Це так мило, коли в турне у тебе є людина, яка не зацікавлена в концертах, а просто хоче знати, що у тебе все добре», – розповіла Кайлі Міноуг.
Австралійська поп-діва вважає Пола ідеальним чоловіком для себе. Закохані не люблять бурхливі прояви почуттів, зате в їх відносинах є щирість та взаємна підтримка.
Однак виходити заміж зірка не поспішає. Артистка заявила, що вони з Полом насолоджуються сьогоденням та не будують ніяких планів. «Ми просто беремо речі такими, якими вони є в цю хвилину. Хто знає, що нас чекає?» – цитує The Sun слова співачки.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments