П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівКаньє Вест подав заявку на реєстрацію кандидатом у президенти США

Каньє Вест подав заявку на реєстрацію кандидатом у президенти США

Американський репер Каньє Вест подав документи для реєстрації кандидатом у президенти США у штатах Кентуккі та Міссісіпі. Про це повідомив портал TMZ. На цю мить, вивчаються 19 тис. підписів за його кандидатуру. Для того, щоб ім’я репера з’явилося у виборчому бюлетені, йому необхідно 5 тис. підписів. Також, він подав документи й в штаті Міссісіпі. Рішення про включення музиканта у бюлетень буде прийнято у вівторок, 8 вересня.
На початку липня Вест заявив, що буде претендувати на пост президента Сполучених Штатів. У передвиборчій гонці він планував брати участь, як незалежний кандидат, проте у декількох штатах до того моменту закінчився термін подачі заявки та збору голосів на підтримку кандидата. Пізніше стало відомо, що репер не надав підписи для потрапляння у бюлетень Південної Кароліни.
Нещодавно, Каньє Вест визнав, що йому не вдасться перемогти на президентських виборах в США у 2020 році. Крім того, репер погодився з думкою, що його участь була необхідна для того, щоб переманити голоси афроамериканців у кандидата від Демократичної партії Джозефа Байдена та знизити його шанси на перемогу.
При цьому Каньє Вест відкинув свій зв’язок з Білим домом та будь-якими республіканськими організаціями, проте ЗМІ повідомили, що музикант регулярно підтримує зв’язок зі старшим радником та зятем чинного глави Білого дому Джаредом Кушнером.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments