Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяКейт Бланшетт попросила називати її актором замість акторки

Кейт Бланшетт попросила називати її актором замість акторки

Як повідомляє газета Guardian, Кейт Бланшетт попросила називати її актором замість акторки. Зірка, яка у цьому році очолила журі Венеціанського кінофестивалю, підтримала рішення Берлінського кінофестивалю не розділяти ролі на чоловічі та жіночі та давати нагороди просто за кращі ролі першого або другого плану.
«Я завжди називала себе актором. Моє покоління використовує слово «акторка» у зневажливому сенсі, а я претендую на інший статус. До того ж хороша роль – є хороша роль, незалежно від статі та орієнтації того, хто її виконав», – сказала 51-річна Кейт Бланшетт. На підтвердження своїх слів Кейт навела приклад з італійським словом «маестро», у якого немає фемінітива.
77-й Венеціанський фестиваль, у цьому році, став першою великою культурною подією в Європі за час пандемії. З метою безпеки організатори фестивалю побудували два нових кінотеатри просто неба, а в критих залах глядачі дивляться фільми у захисних масках та сидять через крісло. Гості заходу дотримуються фізичну дистанцію та проходять перевірку температури тіла.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments