Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиКейт Вінслет шкодує, що знімалася у Вуді Аллена та Романа Поланскі

Кейт Вінслет шкодує, що знімалася у Вуді Аллена та Романа Поланскі

Нещодавно Кейт Вінслет дала інтерв’ю журналу Vanity Fair, де розповіла, як тепер сприймає свою минулу співпрацю з Вуді Алленом та Романом Поланскі. Обидва цих режисери були звинувачені у сексуальному насильстві.
У 2017 Кейт знялася у фільмі Аллена «Колесо чудес», а у 2011 зіграла роль у «Різанині» Поланскі.
«Тепер я ось що думаю: якого біса я працювала з Алленом та Поланскі? Мені просто не віриться, що ці люди користувалися такою повагою в кіноіндустрії. Зараз це дуже соромно. Але я приймаю той факт, що співпрацювала з ними, час не повернеш назад. Я намагаюся боротися з жалем, але хіба ми не можемо чесно сказати, що думаємо про це? Я вирішила висловитися, тому що життя дуже коротке, і я готова намагатися, якщо треба подати приклад молодим жінкам», – поділилася Кейт Вінслет.
У 2017 році, коли Кейт знімалася у Вуді Аллена, в інтерв’ю її запитали щодо звинувачень на його адресу. Акторка вважала за краще не обговорювати цю тему.
«Це важке запитання. Зараз я краще шанобливо відсторонюся та не буду обговорювати це», – сказала Вінслет. До цього вона відзначала, що досвід роботи з Вуді Алленом здався їй «дуже незвичайним».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments