П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиКемерон Діас розповіла, що відчувала себе "спокійною", коли залишала свою кінокар'єру

Кемерон Діас розповіла, що відчувала себе “спокійною”, коли залишала свою кінокар’єру

Акторка Кемерон Діас поговорила зі своєю подругою та засновницею “Goop” Гвінет Пелтроу в останньому епізоді “In Goop Health”.
“Як ти почувала себе – залишаючи кінокар’єру такого масштабу?” – запитує Гвінет Пелтроу.
Акторка “Ангелів Чарлі” посміхнулася та відповіла: “Моя душа знайшла спокій, тому що я нарешті дбаю про себе”.
“Дивно це говорити, я знаю, що багато людей не зрозуміють цього, але це було так напружено – так багато працювати, бути таким публічним та виставляти себе на загальний огляд”, – продовжила Діас.
Акторка описала себе як “чутливу до деяких енергій”, які час від часу придушували її, коли вона була активнішою в індустрії.
“Я зупинилася та подивилася на своє життя”, – сказала вона. “Коли ти знімаєш фільм … він володіє тобою. Ви перебуваєте на знімальному майданчику по 12 годин на день протягом декількох місяців поспіль, та у вас немає часу ні на що інше”.

Кемерон Діас сказала, що коли їй виповнилося 40 років, вона захотіла інших речей у своєму житті. “Я так довго та наполегливо працювала, знімала фільми. Я не залишила місця для свого особистого життя”, – зізналася Діас.
Все змінилося, коли вона зустріла свого чоловіка, Бенджі Меддена. Пара одружилася у 2015 році. На початку цього року вони стали батьками своєї першої дитини, доньки Раддікс.
“Ми одружилися майже відразу ж, тому що зрозуміли, що просто зобов’язані це зробити”, – сказала Кемерон Діас.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments