Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиКевіна Спейсі звинуватили у сексуальному насильстві над двома підлітками

Кевіна Спейсі звинуватили у сексуальному насильстві над двома підлітками

У середу двоє чоловіків подали до суду на Кевіна Спейсі, стверджуючи, що він зґвалтував їх, коли їм було по 14 років. Одним з позивачів є Ентоні Репп, актор, який першим виступив зі звинуваченнями проти Спейсі у жовтні 2017 року. Репп стверджує, що у 1986 році Спейсі запросив його на вечірку до себе у квартиру. Там Спейсі нібито схопив його за сідниці, повалив на ліжко та ліг зверху. Ентоні каже, що йому вдалося втекти від Кевіна у ванну, а потім і вибратися з квартири.
Другий позивач, який називає себе ініціалами C.D., каже, що познайомився з Кевіном у 1981 році на його акторських курсах. Через два роки після знайомства Кевін Спейсі запросив 14-річного C.D. до себе та схилив до сексу. Обвинувач каже, що у нього кілька разів була близькість з Кевіном, але в останній раз він кілька разів сказав Спейсі «ні» та зміг звільнитися та покинути квартиру. У позові стверджується, що обидва обвинувачі зазнали психологічний збиток, через жорстоке поводження з боку Кевіна Спейсі.
Коли Ентоні Репп вперше звинуватив Спейсі три роки тому, актор сказав, що не пам’ятає цього інциденту, але якщо він і стався, то це швидше за все була б «неналежна п’яна поведінка». Також Кевін Спейсі сказав, що він «жалкує про почуття, які, як стверджує Ентоні Репп, він носив у собі всі ці роки».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments