Середа, 10 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиКіану Рівз розповів про «Матрицю 4»: «Надихаюча історія кохання»

Кіану Рівз розповів про «Матрицю 4»: «Надихаюча історія кохання»

Деталі сюжету «Матриці 4» не розкриваються, але актор Кіану Рівз, який відвідав передачу BBC The One Show, постарався розповісти про фільм то, що можна. Він висловився про картину так:
«Дуже гарний сценарій, який представляє собою надихаючу любовну історію, свого роду заклик до пробудження. І ще в ньому є відмінний екшен».
Коли ведучі передачі попросили Рівза підтвердити або спростувати фанатську теорію про те, що четверта частина франшизи стане приквелом перших трьох, то той гаряче запротестував:
«Ні, ні, ніяких повернень до минулого».
За словами актора, дія четвертого фільму почнеться з моменту після кінця третьої частини, коли «справи Нео виглядали жахливо». Трініті та Нео зустрінуться після довгої розлуки, щоб запобігти якусь загрозу. І це послужить відправною точкою сюжету нового фільму.


Ще одна новина про «Матрицю 4» з’явилася на цьому тижні завдяки актору Нілу Патріку Харрису, який відвідав передачу на SiriusXM. Він про новий фільм сказав наступне:
«Я думаю, що Лана Вачовскі володіє величезною енергією. І її візуальний стиль змінився з того, що вона робила раніше, на те, що вона робить зараз».
Прем’єра «Матриці 4» запланована на 1 квітня 2022 року.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments