“451 градус за Фаренгейтом” скоро на екранах

0
886

Це нарешті трапилося, уявна реальність реальніша за саму реальність. Антиутопічний фільм по мотивам славетного фантаста Рея Бредберрі – 451 градус за Фаренгейтом. Якщо ви знаєтесь на якісних фільмах фантастичного жанру – це вибір точно для вас!
Стрічка нагадує не менш антиутопічний фільм Еквілібріум, який із Крістіаном Бейлом у головниій ролі. Але, Фаренгейт змусить вас задуматись іще глибше. Це той фільм, після якого, виходячи з кінозалу, ти ще два дні перетравлюєш та засвоюєш своїм мозком все те, що бачив.

Режисер Рамін Бахрані зробив добру справу, знявши цей фільм. Підбірка акторів дуже влучна.

Майкл Шенон та Майкл Бі Джордан у головних ролях. Сюжет фільму однойменного з новеллою Бредберрі, розповідає про недалеке майбутнє, у якому всі книги знищуються за допомогою вогню. Температура горіння паперу, саме 451 градус за Фаренгейтом.
Отже, на мить, уявіть собі світ без видатних класичних робіт Кафки, Достоєвського, Булгакова, Чєхова, Байрона та інших талановитих письменників. Важко таке уявити? Тоді, дивіться фільм, який очікується у травні цього року. Тоді, ви точно будете знати, на яке майбутнє очікує людство.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here