Актор з легендарного фільму “Термінатор” зіграє Захара Беркута у фільмі Ахмета Сеітаблаєва

0
912

Зірка другого “Термінатора” Роберт Патрік, який знімається у стрічці українського режисера Ахтема Сеітаблаєва, публікує в Instagram фото з мальовничих куточків України.
В останні дні актор публікує в своєму Instagram знімки зі Львова та Карпат.
Шотландець Томмі Фланаган (який зіграв у фільмах: “Гладіатор”, “Хоробре серце”) зіграє антагоніста – боярина-зрадника Тугара Вовка. Нижче бачимо фото Роберта на фоні всім відомого озера Синевир, та карпатських лісів.


Голлівудський актор Роберт Патрік, який зіграв робота Т-1000 з рідкого металу у фільмі “Термінатор-2”, знімається в українській історичній стрічці українського режисера Ахтема Сеітаблаєва “Захар Беркут“.


За даними першоджерела IMDB , Патрік виконає роль Захара Беркута – персонажа однойменної повісті Івана Франка, який бореться проти монголо-татар. Крім них, в стрічці знімуться Роккі Майерс (“Люцифер”), Поппі Дрейтон (“Хроніки Шаннари”), Алекс Макніколл (“13 причин чому”) та інші.
Співрежисером картини виступить Джон Вінн . Голлівудські продюсери Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджу Коллінз забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом і допоможуть просувати проект на північноамериканському ринку. Прем’єра стрічки, яку знімає українська компанія Kinorob за підтримки Держкіно, запланована на 2019 рік.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here