“Богемна рапсодія” б’є рекорди: стрічка зібрала 900 млн доларів

0
364


Уже культова американсько-британська стрічка про гурт “Quenn” досі перебуває на піку своєї популярності, хоч і вийшла у прокат на початку листопада минулого року. Всього за п’ять місяців показів “Богемна рапсодія” зібрала понад 900 мільйонів доларів і стала найприбутковішою музичною біографічною стрічкою. 
Фільм заробив 216,2 мільйонів доларів у Північній Америці та 685,2 мільйонів доларів за кордоном. Пізній показ “Богемної рапсодії” у Китаї (13,9 мільйонів доларів) проштовхнув його загалом на дуже високий рівень і дав можливість подолати цифру у 900 мільйонів. Фільм наразі ще продовжують показувати в Японії, де він заробив дотепер 115,9 мільйонів доларів.

Кінокомпанії “Fox” стрічка коштувала лише 50 мільйонів доларів, тому це точно колосальний успіх. “Богемна рапсодія” отримала два Золотих глобуса, премію Бафта, Супутник. Та найбільше визнання, напевно, “звалилося” на виконавця ролі Фредді Мерк’юрі – Рамі Малека. Критики одностайно позитивно оцінили його акторську гру, і у лютому він отримав омріяний Оскар за “Найкращу чоловічу роль”. Щодо інших деталей у стрічці думки кінокритиків розділилися, однак реакція людей та цифри кажуть самі за себе.
Зараз “Богемна Рапсодія” у рейтингу “Fox” за касовими зборами розташована позаду лише таких культових стрічок як “Аватар”, Титанік, “Зоряні війни. Епізод I. Прихована загроза”. Цій біографічій стрічці вдалося відродити популярність “Queen” майже до того рівня, який був за життя соліста Фредді Мерк’юрі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here