Чому “Богемна рапсодія” змінила подробиці життя Мерк’юрі?

0
2580

Номінована на цьогорічний «Оскар» стрічка під назвою «Богемна рапсодія» миттєво стала кінохітом серед широких мас. Експерти ж зазначають, що фільм ні в якому разі не можна відносити до категорії автобіографій. Оскільки життя Фредді Мерк’юрі зображено хоч і неабияк яскраво, але таки через «криве дзеркало».
Так чи інакше, номінація на головну нагороду року у сфері кіно є показовою. Глибока драма із добре пропрацьованим спектром проблематики та ще й із позначкою «базується на реальних подіях» не може залишитись без уваги вимогливого глядача.

Життя людини епохального значення, стиснуте у вузькі рамки кінострічки не могло обійтись без вирізок важливих подробиць. Так, побудова сюжету нагадує й інші подібні фільми про становлення неординарної зірки. На відміну від іншого однойменного номінанта на «Оскар» – режисерську роботу Бредлі Купера «Народження зірки».

Є врешті у «Богемної рапсодії» щось таке, що підкорює – легендарні хіти. Люди, що ніколи раніше не цікавились гуртом «Queen», вивчили на пам’ять усі його треки. Чим вам не показник вдалої стрічки? Питання лише в тому, чи відмінна акторська гра Рамі Малека та глибина драми можусь перерости у щось більше – в омріяну статуетку «Оскар». Про це ми дізнаємнось вже завтра.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here