“Чорна пантера” здобула головний приз на SAG awards

0
444

Очікувано чи не надто, але кіностудія Marvel таки випустила стрічку, варту уваги поціновувачів «глибоких» картин. Продумані сцени, цікаві антагоністи, вражаючі костюми та декорації вивели, здавалось би, «звичний фільм за коміксами» на належний рівень. Відтак, головна нагорода на престижному американському кінофестивалі дісталась нікому іншому, як «Чорній пантері».

SAG awards, тобто премія Гільдії акторів Сполучених Штатів, не оминула повз увагу одну із найкасовіших стрічок року. Коли запитали, чи змінила «Чорна пантера» кіноіндустрію, головний актор фільму Чедвік Боузман зазначив: «Моя відповідь на це…бути молодим, талановитим і чорним».
Єдиною британською переможницею цьогорічної премії стала Емілі Блант, завдяки своїй ролі у «Тихому місці». Знаменитість взяла приз за кращу роль другого плану. Нагадаємо, головну роль зіграв сценарист картини та чоловік Емілі – Джон Кразінскі.

Зійшовши на сцену по статуетку, жінка одразу заявила: «Я цілком поділяю цю перемогу із моїм чоловіком, Джоном Кразінскі, оскільки саме він сприяв створенню фільму та сформував його унікальну атмосферу. Він – неймовірний режисер».
Найуспішнішим телесеріалом року стала драма «Це ми». Що цікаво, «Чорна пантера» забрала не одну нагороду. Стрічку також відзначили за найбільш технічне виконання трюків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here