”Чорне дзеркало” довгоочікуваний фільм ”Бузогриз”

0
894

”Бузогриз” спецепізод творців ”Чорного Дзеркала”, що вийде як окремий фільм. Трейлер до епізоду вийшов 27 грудня, сам фільм можна буде переглянути 28 грудня на платформі Netflix. У ”Бузогризі” йтиметься про молодого програміста, Стефана (Фінн Вайтгерд), що сподівається створити комп’ютерну гру, натхненний дитячим пригодницьким романом.
Назва фільму є відсилкою до Люїса Керрола ”Аліса в Задзеркаллі”, а саме до вірша ”Жербельковт”, Бузогриз одни із персонажів цього вріша. У фільмі брали участь Уїл Поултер, Крейг Паркінсон, Аліса Лоу і Асім Чаудрі.

Попри те, що одна із попередніх серій третього сезону тривала 89 хвилин, саме ”Бузогриз” визначають як самостійний фільм. Справді у ”Чорному Дзеркалі” кожна серія, окрема історія, але попри це вони належать до так званого всесвіту ”Чорного Дзеркала”. ”Бузогриз” триватиме близька 90 хвилин.
Особливість цього спецпроекту полягає у тому, що глядач може обрати шлях, яким розвиватиметься сюжет. Нагадаємо, що минулого місяця Netflix твітнули назву та дату виходу, але одразу видалили твіт. І в грудні обуплікували вже дату виходу в програмі. Наступний сезон ”Чорного Дзеркала” вийде в 2019 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here