“Чи варто йти в кіно?”: результати перших показів “Людей у чорному”

0
307


Навіщо вигадувати велосипед, якщо уже існує трилогія про таємничу організацію людей «у чорному»? Подібною логікою керувались і творці оновленої франшизи культового сюжету, створюючи четверту екранізацію «Людей у чорному»,  у цілковито оновленому форматі та ще й із акторським складом, «запозиченим» із картин кіновсесвіту Marvel.
Допоки спін-оф про фантастичні пригоди Вілла Сміта і Томмі Лі таки не розчарував остаточно, на великих екранах з’явився четвертий фільм із серії «Людей у чорному», що із впевненістю постав перед осудливим оком глядачів. І, що й залишалось очікувати, більшість таки в один голос заявляє, що воліла би стерти з пам’яті ці кілька годин зі свого життя, коли переглядала оновлений формат франшизи.

На щастя поціновувачів культових кінокартин, не обійшлось і без тих, кому легкий формат стрічки припав до вподоби. А, з огляду на вражаючи рейтинги у Сполучених Штатах, четверту частину «Людей у чорному» таки варто переглянути. Якщо й не у прем’єрні дні, то коли-небудь у колі друзів так напевне. Зрештою, у час, коли кінематограф лише перезнімає класику, продовження сюжету про «Людей у чорному» як ніколи доречне.
Складно заперечувати факт того, що глядач скучив за фільмами із цілою купою кумедних інопланетян та зброєю, що радше нагадує дитячі іграшки. А ще – за вражаючими пригодами відданих напарників, що мало не кожного дня вимушені рятувати світ. Хоча й не обійшлось без рецензій, що стверджують, мовляв саме цього пригодницького напруження неабияк бракувало.

Варто діставати із полиць «забуттятор» чи ні, але за результатами прокату фільм уже випередив «Таємне життя домашніх улюбленців» та «Аладдіна». За попередніми підрахунками, «Люди у чорному: Інтернешнл» уже зібрали понад двадцять мільйонів «зелених». І це зважаючи на те, що фільм старанно порівнюють із його легендарними попередниками.
У будь-якому разі, не варто пропускати повз увагу кілька аспектів. Перше – цілковито інший акторський склад, що аж ніяк не викликає ностальгію. Друге – це інший режисер зі «своїми» поглядами на розвиток франшизи, він же Фелікс Гері Грей. Третє – удвічі скорочений бюджет, порівняно із третьою частиною фільму. Відтак, не дивно, що без негативних відгуків не обійшлось.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here