Депп збереже роль у “Фантастичних звірях”

0
697

“Совість не регулюється комітетом. В межах вигаданого світу та поза нею ми всі повинні робити те, що вважаємо правильним.” – Джоан Роулінг.
Відома письменниця повідомила рішення про зйомки Джонні Деппа у “фантастичних звірях”, тим самим спростувавши всі балачки про подальшу долю актора у сиквелі.

Нагадаємо, що раніше шанувальники фільму закликали до переробки ролі у зв’язку з тим, що тодішня дружина Деппа, Амбер Херд, звинуватила його в емоційному і фізичному насильстві і виставила відеоролик злого Джонні, та свою фотографію з побитим оком.

Депп назвав це “фальшем і брехнею”. Роулінг, висловила свої думки з цього приводу на своєму веб-сайті. “Коли Джонні Депп був визначений на роль Гріндельвальда, я думала, що він буде чудовим у своїй ролі, однак, під час зйомки його в першому фільмі, в пресі з’явилися розповіді, які стурбували і мене “, – написала Джоан.
“У фанатів Гаррі Поттера були легітимні питання та занепокоєння з приводу нашого вибору продовжувати виконувати роль Джонні Деппа. На підставі обставин і наявної нам інформації ми, разом з кінорежисерами, підтримуємо рішення продовжувати роботу з Джонні Деппом у ролі Гріндельвальда в цих і майбутніх фільмах “.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here