“Детектив Пікачу” збирає значні каси, незважаючи на “Месників”

0
475


Прихильники Marvel і досі не оговтались від очікуваного фіналу «Месників», але, на здивування фільммейкерів, таки попрямували до кінотеатрів задля перегляду ремейку до культових «Покемонів». Ніхто не очікував, але стрічка «Покемон детектив Пікачу» таки зуміла відзначитись вражаючими касовими зборами – і це лише за перші вихідні показів.
Творці переосмислених «Покемонів» не злякались очікуваної усіма прем’єри фінальної картини «Месників» і таки випустили у світ історію про Пікачу паралельно до Marvel. З огляду на результати, не дарма. Вплинула на це популярність комікс-фільму, чи за його відсутності результати були б ще більш приголомшливими – залишається лише здогадуватись.

А поки, світ активно попрямував до кінотеатрів, щоб побачити уже «дорослого» персонажа із дитинства. Як результат – творцям фільму масова цікавість покемонами подарувала понад 58 мільйонів доларів. Що зрозуміло, це тільки початок. Хоча й картині про культового Пікачу не вдалось перевершити показників «Месників», але боротьба стала помітно жорсткішою.
Допоки четверта частина «Месників» займає першу позицію за прибутковістю в історію кінематографу, за внутрішніми зборами у США, «Покемон детектив Пікачу» зробив змагання значно яскравішим. Часом навіть прихильникам Marvel було не по собі від того, наскільки близько «Месники» біля межі поразки.

Станом на цей момент, загальні прибутки від показів стрічки про покемонів складають близько 61,3 мільйона доларів у Сполучених Штатах. За межами континенту «Покемон детектив Пікачу» уже зібрав 2,485 мільярдів доларів. Так чи інакше, ніхто не сподівається, що кінокартина таки зуміє перевершити показники уже як найкасової стрічки в історії – «Месників».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here