Ді Капріо зніматиметься у фільмі Тарантіно знову

0
754

Після довгих уговорів протягом де-кількох місяців Леонардо Дікапріо погодився знятися у фільмі Тарантіно про маньяка Чарльза Менсона. ДіКапріо дісталася роль актора у віці, також у фільмі зніматиметься Марго Роббі, вона виконає роль Шарон Тейт – моделі та актриси 60-70-х років.

Щодо фігури Лео, це його перші зйомки у фільмі з часу вручення Оскару у 2016 році, що він отримав за роль у стрічці “Виживший”. Також відомо, що на роль у стрічці запрошували Тома Круза і Тарантіно не покидає надія та ідея-фікс – запросити ще й Аль Пачіно. Оце так зоряна плеяда! Квентін набрав розгін.

Отже, чекаємо на презентацію фільму у серпні 2019, до 50-ої річниці страшних злодіянь сімейки Менсон та вбивства акторки Шарон Тейт. Хто б мав сумніви з приводу дати? Адже, Тарантіно знає, як найкраще піднести жахіття у своїх фільмах та під яким соусом це буде смакувати найкраще.

До речі, Леонардо вже співпрацював із режисером у стрічці “Джанго звільнений”. Як завжди, фільм вийшов культовий. Тарантіно – це бренд, це смак, хоч і викривлений і можливо, навіть хворий. Але він збирає своїх фанатів, в серцях яких резонує те, що робить “кривавий” зодчий.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here