До зйомок історичного українського екшену “Захар Беркут” приєдналися колеги з Голлівуду – Держкіно

0
696

Знімальній групі українського фільму “Захар Беркут” допоможе Голлівуд, повідомляє прес-служба Держкіно. Разом із головним режисером Ахтемом Сейтаблаєвим, як співрежисер над стрічкою також працюватиме Джон Вінн. Продюсерами фільму з американського боку стануть Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.
Водночас за всю творчу і змістову частину “Захара Беркута” відповідатиме українська команда. Голлівудські партнери забезпечуватимуть комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки і допомагатимуть просувати проект на північноамериканському ринку. Що дасть великий досвід та популяризацію у розвитку українського кіно.

У творчій постановці кінопродюсера Джеффа Райса – понад 90 проектів, зокрема фільми “План втечі” з Арнольдом Шварценеггером та Сильвестром Сталлоне.
Зйомки історичного екшену “Захар Беркут” розпочнуться в середині червня в Карпатах, повідомляють у Держкіно. Повний акторський склад фільму обіцяють оголосити незабаром. Прем’єра стрічки запланована на 2019 рік. Фільм вийде незвичним та захоплюючим для всіх. Також, українські краєвиди, карпатські гори та вільний дух, у фільмі “Захар Беркут” не зможуть когось залишити байдужим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here