“Довгоочікувана комедія”: вийшов трейлер фільму “Джексі”

0
581


Навіщо Філу (Адам Девайн) друзі, якщо в нього є телефон? Вдень він на нудній роботі, а вечорами та у вихідні не відриває очей від свого гаджету. Нещодавно він придбав нову модель смартфону, яка має унікальну функцію. Віртуальний помічник Джексі (Роуз Бірн) не просто здатна відповідати на питання свого власника та знаходити потрібне у інтернеті.
Головна задача Джексі – допомагати власнику телефону вдосконалюватись та підказувати йому як себе поводити. І без того нав’язлива Джексі готова перетворити життя Філа на кошмар, коли розуміє, що він хоче її позбутися.

Комедія «Джексі» є черговою фантазією кінематографістів на тему виходу штучного інтелекту з під контролю людини. Поряд з фільмами про постапокаліптичне майбутнє, цей сюжет дедалі частіше використовується сценаристами.
Про новий проект вперше заговорили в листопаді 2018 року, а вже в січні 2019 почався знімальний процес. Основна робота велася на вулицях Сан-Франциско у Каліфорнії. Фільм “Джексі” вийде на великі екрани з 10 жовтня 2019 року. Жанр: комедія. Режисери фільму: Джон Лукас, Скотт Мур. В головних ролях: Роуз Бірн, Майкл Пенья, Адам Девайн, Александра Шіпп, Джастін Гартлі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here