“Джентльмени” – вийшов новий трейлер кримінального фільму

0
322

“Джентльмени” — британський комедійний бойовик режисера Гая Річі, знятий за власним сценарієм, написаним у співавторстві з Айваном Аткінсоном, Марною Девіс, з Меттью Мак-Конегі, Чарлі Ганнемом, Генрі Голдінгом, Мішель Докері, Коліном Фарреллом і Г’ю Грантом у головних ролях.
Реліз фільму у США запланований на 24 січня 2020 року компанією STX Entertainment, в Україні стрічка вийде 13 лютого 2020 року за сприяння Вольга Україна.

У травні 2018 року було оголошено, що Гай Річі буде режисером і сценаристом фільму у дусі його попередніх робіт: «Карти, гроші та два стволи, що димлять» і «Великий куш». Проєкт був оголошений на Каннському кінофестивалі 2018 року, де компанія Miramax придбала права на його розповсюдження. Очікувалось, що зйомки розпочнуться у жовтні.
У жовтні до акторського складу приєдналися Меттью Мак-Конегі, Кейт Бекінсейл, Генрі Голдінг і Г’ю Грант, а у листопаді — Джеремі Стронг, Джейсон Вонг і Колін Фаррелл. Мішель Докері замінила Бекінсейл. У грудні 2018 року роль у фільмі отримала Лайн Рені. Основні зйомки розпочалися у листопаді 2018 року. Серед місць зйомок була West London Film Studios.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here