“Джолі знову у кіно”: з’явився трейлер другої частини “Малефісенти”

0
396


Громадськість не припиняє активно обговорювати розлучення славнозвісної голлівудської пари, а Джолі, тим часом, планує знову з’явитись на великих екранах кінотеатрів. Не зважаючи на розрив стосунків із Бредом Піттом, акторка із новими силами продовжує будувати свою акторську кар’єру. Не зважаючи також на те, що тривалий час жінка не брала участі у зйомках.
Нехай прихильники і надалі намагаються зводити Пітта із його колишньою дружиною, Дженніфер Еністон, Анджеліна Джолі вирішила буквально таки виокремити себе від загального потоку пліток та із головою поринути у зйомки. Востаннє акторка з’являлась на знімальному майданчику ще у 2015-му році, теж у ролі загадкового антигероя Малефісенти.

Цього разу Джолі знову приміряє демонічні роги та чорний плащ задля того, щоб остаточно розкрити усі грані свого персонажа. А поки до прем’єри фільму ще чекати і чекати, студія Disney презентувала перший трейлер-тизер до майбутньої кінокартини. З огляду на все, сюжет буде ще більш непередбачуваним. А герої – ще загадковішими.
Як обіцяють сценаристи, у наступній частині герой Малефісенти виявиться ще більш багатогранним, ніж це було у першому фільмі. До того ж, разом із «другим акторським дебютом» Джолі у стрічці зіграє також Мішель Пфайффер та Елль Феннінг. Залишається тільки сподіватись, хто із персонажів виявиться героєм, а хто антагоністом.

Що стосовно прем’єри фільму, вона запланована на сімнадцяте жовтня цього року. І, знову ж таки, у центрі уваги стрічки опиниться не Спляча красуня, а власне рогата фея Малефісента. Хоча й сюжет розгортатиметься відповідно до їхньої взаємодії задля порятунку світу чарівних істот.
Нагадуємо, справа із розлученням Бреда Пітта та Анджеліни Джолі тільки набирає обертів. Ще взимку горе-коханець самостійно прийшов на вечірку на честь 50-го дня народження його екс-дружини Дженніфер Еністон. Що стосовно Джолі, вона намагається з’являтись на публіці якомога рідше. І те без супроводу «свого» Пітта.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here