Джон Уік 3 – український трейлер фільму

1
1538


Найманий вбивця Джон Уік (Кіану Рівз) мусить тікати з Нью-Йорка. Після того, як він порушив одне з важливих правил спільноти кілерів та здійснив вбивство в готелі «Континенталь», на нього оголошено справжнє полювання. Той, хто першим дістанеться Уіка отримає нагороду у 14 мільйонів доларів.
Кримінальний трилер «Джон Вік 3» є продовженням попередніх однойменних фільмів, що вийшли у 2014 та 2017 роках. Виконавець головної ролі Кіану Рівз цього разу виступив одним зі співпродюсерів фільму і активно брав участь у обговоренні сюжету майбутньої стрічки.

Сценарій писав Дерек Колстад, незмінний сценарист франшизи. Режисерське крісло знову посяде Чад Стахелскі. Деталі сюжету не розголошуються, але відомо, що герой матиме справу з новим мафіозним угрупуванням. Після боротьби з російською мафією у першій частині та італійською у другій, цього разу Уік боротиметься зі злочинцями японського походження.

1 COMMENT

  1. Как я ждал этого продолжения, ну и конечно очень РАССТРОИЛСЯ….ну неужели не могли без кацапов обойтись, оптять эти бухо- тупые рожи, заезженый сценарий про руських имбицилов, ну можно же было придумать лучше, куда Ривз смотрел в сценарии, или франшиза обязала сняться…..короче трейлер гаумно, смотреть ли фильм? Вот в чем вопрос…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here