Джон Вік 5 в розробці та буде знятий разом з четвертою частиною

0
275

Як повідомляє Entertainment Weekly, Кіану Рівз знову стане зайнятої Бабою-Ягою. Lionsgate повідомили, що наступні два фільми Джона Віка будуть зняті разом, що знаменує перше оголошення про п’яту частину, в якій Рівз грає кілера. Прем’єра четвертої частини запланована на 27 травня 2022 року.
“Ми зайняті підготовкою сценаріїв для наступних двох частин нашої франшизи Джон Вік”, – сказав генеральний директор Lionsgate Джон Фелтхаймер. “Коли Кіану стане доступний на початку наступного року, ми сподіваємося зняти разом Джон Вік 4 та 5”.
Зараз, Кіану Рівз знаходиться у самому розпалі виробництва “Матриці 4”, зйомки якої були припинені в березні через пандемію COVID-19. Очевидно, що зйомки та випуск майбутніх частин “Джона Віка” будуть сильно залежати від того, коли обмеження через пандемію почнуть слабшати.
Фільми Джона Віка розповідають історію однойменного кілера. Усі три частини фільму були комерційно успішними, а третя, Parabellum, зібрала понад 300 мільйонів доларів по всьому світу. В роботі, також, знаходяться спін-офф серіал “Континенталь” та спін-офф фільм про жінку-вбивцю, “Балерина”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here