Джонні Депп у ролі безжального полковника у фільмі “В очікуванні варварів”

0
350

Ця періодична драма про колоніалізм знаменує собою стильний англомовний дебют для відомого колумбійського режисера Сіро Гуерра.

Дія фільму розгортається в Азії 19-го століття і розповідає про рік життя магістрату (Марк Райланс), який контролює віддалений аванпост, який залишається мирним, попри чутки, що насувається війна з зовнішніми силами.
Саме це спонукає до візиту безжального полковника (Джонні Депп), якого уряд посилає придушити будь-яке потенційне повстання. Його ексцентричність відповідає його незвичайним методам. “Біль – це істина. Все інше підлягає сумніву”, – загадково пояснює він.
Серед киплячого недовіри між двома чоловіками абсурдність їх обставин стикається з жорстокістю, що лежить в основі допитів полковника.
Коли вони стикаються, магістрат змушений відправитися у вигнання, залучений дівчиною (Гана Баярсайхан), чиє кочове плем’я перебуває серед пригноблених при режимі полковника. Пізніше він повертається та виявляє, що умови погіршилися при помічнику полковника (Роберт Паттінсон) з непохитною лояльністю до імперії.
В кінотеатрах прем’єра фільму “В очікуванні варварів” відбудеться 13 серпня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here