Едді Редмейн хоче, щоб Геґрід з’явився у новій частині «Фантастичних звірів»

0
769

Зірка фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндевальда» нещодавно зізнався, що хотів би побачити його героя, Ньюта Скамандера, на одному екрані із другом Гаррі Поттера, Рубеусом Геґрідом.
У інтерв’ю Cinema Blend Редмейна запитали, чи хотілося би йому, щоб хтось із минулих стрічок про юного чарівника з’явився у «Фантастичних звірях». Він відповів на питання: «Геґрід. Сподіваюся, що якщо я достатньо раз скажу про це Роулінг, то вона мене почує і хоч щось, пов’язане з велетнем, з’явиться у новому фільмі».
Актриса Кетерін Вотерсон, яка грає Тіну Голдштейн у «Фантастичних звірях», теж була присутня на інтерв’ю, і погодилася зі своїм колегою: «Якщо подумати, то під час подій нашої картини він міг би бути дитиною. Можливо, у нас вийшло би додати його в сценарій!»
У всіх восьми фільмах про Гаррі Поттера Рубеуса грав британський актор Роббі Колтрейн. Геґрід був хорошим другом Гаррі, й зіграв важливу роль у його житті. Саме він врятував Поттера з-під уламків його колишнього будинку, після того, як Лорд Волдеморт убив його батьків.
І хоч історія Ньюта Скамандера відбувається за багато років до подій оригінальних стрічок, Warner Brothers вже анонсували, що у нових фільмах будуть епізоди, які вказуватимуть на їх прямий зв’язок із картинами про чарівника, який переміг Темного Лорда. Тож цілком можливо, що ми ще побачимо улюблених персонажів на великому екрані.
Прем’єра картини «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндевальда»в Україні відбудеться 15 листопада 2018 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here