Елтон Джон прокритикував Росію за цензуру “Рокетмена”

0
406


У кінотеатрах світу стартував показ культової біографічної стрічки про музиканта Елтона Джона під назвою “Рокетмен”. Виконавець особисто займався розробкою фільму, що робить “Рокетмена” ще більш цінною картиною. Усім відомо, що Елтон – бісексуал. У фільмі не обійшлося без сексуальних сцен між геями. У Росії, як стало відомо, ці епізоди вирізали.
Місцевий кінопродюсер повідомив державному інформаційному агентству “Tass”, що скорочує ті сцени з фільму, де є поцілунки між однаковими статями, секс і вживання наркотиків.
Його мотивацією було “підігнати” стрічку під російські закони. В свою чергу, Елтон Джон і виробники фільму “Рокемен” опублікували заяву, в якій наголосили, що вони відхиляють цензуру “на найсильніших умовах”.

Музикант Елтон Джон й раніше виступав проти російських законів, що забороняють “гей-пропаганду”. У заяві, яку він поширив на своїй сторінці в Твіттері у п’ятницю, він назвав цензуру фільму “сумним відображенням поділеного світу, в якому ми все ще живемо, і який може так жорстоко не прийняти любов між двома людьми”.
“Ми віримо у знаходження спільної мови та у відкритий діалог і будемо продовжувати наполягати на руйнуванні бар’єрів, поки всі люди не будуть почуті однаково в усьому світі”, – йдеться в заяві.


Режисером “Рокетмена” став Декстер Флетчер, який у 2018 році зняв оскароносну “Богемну рапсодію”. Прем’єра “Рокетмена” відбулася 16 травня на Каннському кінофестивалі. Зараз стрічку можна переглянути у кіно з віковим обмеженням “16+”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here