“Фантастичні звірі” опинились під загрозою через Джонні Деппа

0
318

Проблеми в особистому житті іменитого голлівудського актора перекинулись на кінематограф. Резонансне розлучення Джонні Деппа із Ембер Герт поступово стає справою громадськості, адже суттєво впливає на майбутні зйомки знаменитості. Зокрема, проблема виникла із франшизою «Фантастичних звірів», у якій Депп зіграв головного антагоніста.
Дві частини фентезійної саги уже позаду. Глядачі у передчутті третьої. Фільммейкери обіцяють, що зйомки повинні розпочатись уже цієї осені. Проте, з огляду на ситуацію, обіцянки стали дещо хиткими. Відтак, прихильникам кіновсесвіту варто готуватись до гіршого, адже компанія Warner Bros. серйозно занепокоїлась однією зі своїх франшиз.

Здавалось би, гучне розлучення зіркового подружжя Джонні Деппа та Ембер Герд уже давно вгамувалось, але ж, ні. Після тривалого затишшя обурений актор дав про себе знати – у стінах суду. Начебто за образи та наклеп, Депп вимагає у своєї колишньої моральне відшкодування у розмірі п’ятдесяти мільйонів доларів.
Сама ж Ембер Герд вирішила не змовчувати у відповідь на подібне звинувачення й одразу витягнула на загальний огляд усю «брудну білизну», яку роками оберігала від сторонніх. Жінка зізналась про усі побої, образи та знущання з боку її завжди нетверезого колишнього чоловіка. Герд ретельно описала кілька найяскравіших сімейних сварок, що певної миті опинялись на межі криміналу.

Без жодних сумнівів, процес виявлення винуватців затягнеться надовго. Не виключено, що після ще одного гучного скандалу від кар’єри Джонні Деппа більше нічого хорошого не залишиться. Днями раніше його уже викресли із акторського складу «Піратів Карибського моря», а тепер і роль Грін-де-Вальда опинилась під загрозою.
Так чи інакше, думка громадськості промовляє більше, ніж будь-які продюсерські вердикти. Навіть за умови, що усі звинувачення Деппа проти його колишньої дружини підтвердяться, світ більше не захоче бачити актора на великих екранах. Аж надто давно він приміряв на себе образ персонажа, якого усі ненавидять. Тож, його особистість у подальшому не тільки не принесе значних прибутків, але й може викликати хвилю акцій протесту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here